Březovský lístek

12. 3.2011

Jako v minulých letech, tak i letos pomáhali členové Pionýrské skupiny Březová při organizaci dětské pěvecké soutěže Březovský lístek pořádaný městem Březová a tábornickým klubem Tuláci.

Pionýři zajišťovali prodej vstupenek, registraci soutěžících, přípravu informací o soutěžících pro moderátora, pomoc zvukaři a ochotně přiložili ruku k dílu všude tam, kde bylo třeba. Letos jsme nejen pomáhali, ale Anička s Janičkou se dokonce staly jedním z hostů Březovského Lístku. Holky se statečně zhostili úkolu, jenž jim byl svěřen, a sice vyplnili část doby, kdy se radila porota. Zpříjemnili tak svým vystoupením dlouhé čekání na závěrečné vyhodnocení. Celá akce proběhla hladce a byla zakončena výborným vystoupením pěveckého sboru Špalíček.

Chtěl bych jmenovitě poděkovat: Aničce, Janičce, Kubovi (Kofimu), Rajčeti, Monče V. za pomoc, holkám za super vystoupení a také všem těm, kteří se na nás přijeli po dlouhé době podívat.

Frodo ☺