Poutníci (15+)

Přespání v klubovně (29.-1.5. 2011)
  • V průběhu pátečního odpoledně a večera se v klubovně sešlo několik členů nejstaršího oddílu.
  • Rychlý výčet činností by mohl vypadat asi takto: před klubovnou jsme si zablbli na slacklajně, zahráli stolní hru Aktivity 2, užili si „Freestyle kreslení“, doslova jsme se vyřádili při hře „Kostka rallye“ a nakonec jsme si pustili pár pěkných filmů.
  • Ne jenom hraním a sledováním filmů živ je člověk, a tak přespání v klubovně bylo i dobrou příležitostí k zavzpomínání na minulé akce a popovídání si s kamarády, které nevidíte každý den.
  • V sobotu jsme připravili klubovnu na zasedání Rady PS, která proběhla ten samý den dopoledne. Odpoledne někteří z naších kamarádů skládali zkoušky na vedoucího dětského kolektivu v nedalekém Habartově.
  • K večeru jsme vyrazili na náměstí, kde se konalo tradiční stavění máje s následným pálením čarodějnic.
  • V neděli ráno jsme uklidili klubovnu a rozešli nebo rozjeli se do svých domovů.

Fotogalerie - výběr těch nejlepších fotek z akcí (klikni pro zobrazení )