Dobrodružství na míru - Zábavné odpoledne plné her a soutěží

9. 9. 2012

V neděli 9. 9. 2012 jsme, v rámci kampaně Dobrodružství na míru, pro děti z Březové a blízkého okolí uspořádali zábavné odpoledne s PS Březová.

Naše vedoucí nejmenších Broučků si oblékla masku pionýrského psa a „lovila“ nové děti.

Každý účastník „vyfasoval“ startovní list a vyrazil na připravenou trasu. Po cestě si vyzkoušel chůzi na kopytech, lyžování ve dvojicích, házení na plechovky, skákání v pytlích, střelbu ze vzduchovky a luku, doplňoval pohádkový kvíz, poskládal origami a nakonec čekalo malé lanové centrum v parku před klubovnou.

Po úspěšném splnění všech úkolů na stanovištích dostaly děti sladkou odměnu drobnost na památku a pozvánku na schůzku oddílu.

Většina dětí potom zůstala v lanovém centru, nebo v klubovně, kde byly připraveny deskové hry a fotografie z naší činnosti.

Poděkování patří městu Březová za propagaci akce a také všem dobrovolníků, kteří se na přípravě a zajištění podíleli